Сачекајте моменат!!!Општина Беочин
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Време у Беочину
19 °C 100 % Облачно
-
Актуелни конкурси
-
-
-
-
Годишњи извештаји о раду јавних предузећа
Ценовник услуга јавних предузећа
Промо материјали и брошуре
Базе подазака
Службени лист општине Беочин
Питајте председника
Питајте председника скупштине
Јавне набавке
<< Назад
Беочин, 7. новембар 2019.

Председник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општини

Председник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општини

Општина Беочин у школској 2019/2020 години стипендираће 10 најуспешнијих средњошколаца. Пригодна свечаност потписивања одржана је у сали Скупштине општине Беочин. Уговоре је у име општине Беочин потписао председник општине Беочин Митар Милинковић.

Председник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општиниПредседник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општини

Председник Милинковић је честитао ученицима на одличним резултатима и пожелео још пуно успеха и одличних резултата у даљем школовању. Одлуком комисије за доделу стипендија ученицима стипендијa за школску 2019/2020.годину, месечно ће износити 7.000,00 динара.

Председник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општиниПредседник општине Беочин, Митар Милинковић, потписао Уговоре о стипендирању најбољих средњошколаца у општини

Добитници ученичких стипендија за школску 2019/2020. годину су:

 Име и презимеАдресаШколаСмер и разред
1 Милица Тамајка Стамбени блок Краља Петра I 3б, Беочин Гимназија „Светозар Марковић“ Нови Сад Општи 2. разред
2 Стеван Јакоповић Омладинска 4. Беочин ССШ „Борислав Михајловић Михиз“, Ириг Виноградар – винар 3. разред
3 Ђорђе Ивковић Сремска 40. Черевић Електротехничка школа „Михајло Пупин“ Нови Сад Електротехничар мултимедија 4. разред
4 Никола Стојковић Светозара Марковића 39., Баноштор Гимназија „Јован Јовановић Змај“ Нови Сад Природно – математички смер, 4. разред
5 Никола Симић Стамбени блок Краља Петра I 2б, Беочин Електротехничка школа „Михајло Пупин“ Нови Сад Електротехничар информационих технологија 4. разред
6 Наташа Рад Милоша Црњанског 15, Беочин Гимназија „Исидора Секулић“ Нови Сад Природно – математички смер, 4. разред
7 Владана Тамајка Стамбени блок Краља Петра I 3б, Беочин Гимназија „Светозар Марковић“ Нови Сад Општи тип 4. разред
8 Тамара Максимовић Милоша Црњанског 11, Беочин Средња медицинска школа „7. април“ Нови Сад Педијатријска сестра техничар 2. разред
9 Јована Николчић Фрушкогорска 2. Сусек ССШ „Др Радивој Увалић“ Бачка Паланка Туристички техничар 3. разред
10 Лазар Ковачевић Поштанска 40. Сусек Српска православна богословија Светог Арсенија, Сремски Карловци 1. разред
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-